Kontakty

 

 


 ADRESY:

Praha - kancelář vedení společnosti

Praha - sídlo společnosti a fakturační adresa

Cheb - provozní a technické zázemí, doručovací adresa

 

 ŘEDITEL DIVIZE POZ. STAVEB A DEVELOPERSKÁCH PROJEKTŮ 
 Petr Čejka

 


 

ZÁSTUPCE ŘEDITELE POZ. STAVEB 

Pavel Kapic  +420 724 538 155  pavel.kapic@algon.cz

 VEDOUCÍ PROJEKTŮ PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ
 Ing. Jan Alexa +420 721 445 490  jan.alexa@algon.cz
 Ing. Arch. Martin Kulštejn +420 604 291 441  martin.kulstejn@algon.cz

SEKRETARIÁT A REKLAMACE
Olga Hessová  +420 725 716 815  olga.hessova@algon.cz

CENOVÉ NABÍDKY A ROZPOČTY
Lucie Prokopová

 +420 720 062 669

 lucie.prokopova@algon.cz

PŘÍPRAVA A KONTROLA STAVEB
Michal Račan  +420 725 581 552

 michal.racan@algon.cz

Jan Mašek

 +420 776 570 179

 jan.masek@algon.cz

Jakub Mužík   

 +420 776 211 673

 jakub.muzik@algon.cz

Miroslav Pauliny

 +420 725 051 997

 miroslav.pauliny@algon.cz


MANAŽER KVALITY A EMS
Ing. Romana Mládková  +420 722 813 039  romana.mladkova@algon.cz

CONTROLLING
Denisa Dimitrovová +420 606 620 480  denisa.dimitrovová@algon.cz
Iveta Šneberková +420 734 875 105  iveta.sneberkova@algon.cz

HLAVNÍ STAVBYVEDOUCÍ
 Vít Horák  +420 724 556 806  vit.horak@algon.cz

STAVBYVEDOUCÍ
Ing. Roman Shemelynets  +420 731 429 883  roman.shemelynets@algon.cz
Richard Gracias  +420 734 834 449  richard.gracias@algon.cz
Sergij Dzenkiv  +420 724 901 851   sergij.dzenkiv@algon.cz
Jaroslav Smolař  +420 720 979 440  jaroslav.smolar@algon.cz
Stanislav Wolf  +420 727 992 329  stanislav.wolf@algon.cz
Lukáš Broda  +420 725 964 253  lukas.broda@algon.cz
Jan Kotráš    jan.kotras@algon.cz
Pavel Kolář  +420 774 433 662  

© Všechna práva vyhrazena Algon a.s. - pozemní stavby